En İyi Youtube Video İndirme Programları Listesi

Please giriş yap or kayıtgönderini beğendi.
En İyi Youtube Video İndirme Programları Listesi

Youtube üzerinden izlediğiniz videoları indirme imkanınız olduğunu biliyor muydunuz? En İyi Youtube Video İndirme Programları Listesi ile sizlere bilgi vermek istiyoruz. Youtube video indirme programları kullanan bir çok insan beğendiği videoları indirerek bu videoları tekrar tekrar izleyebilirler. Fakat çekilen bir videoyu üst üste izlemek internet kotanızın dolmasına neden olabilir. Ücretsiz Video indirme programları ve En İyi Youtube Video İndirme Programları ile sizlerleyiz.

Youtube Video İndirme Programları

Youtube video indirme programları adı altında pek çok uygulama vardır. Fakat bu noktada az internet kullanımıyla bilinen programlar ön plana çıkmaktadır. O halde gelin başlayalım:

WinX Youtube Downloader

Youtube video indirme programları arasında ön plana çıkan bir uygulama da WinX Youtube Downloader olmaktadır. Youtube video indirme programları arasında bulunan bu uygulama aslında Youtube dahil daha bir çok platformdan video indirilmesine imkan tanımaktadır. Oldukça kolay kullanıma sahip olan bu video indirme programına giriş yaptıktan sonra bağlantıyı kopyalayıp yapıştırarak siz de istediğiniz videoyu indirebilirsiniz.

Free Youtube Download

Youtube Video İndirme Programları içerisinde bulunan Free Youtube Download hem İOS hem de Android cihazlar ile desteklenir. Youtube video URL’sini bağlantı çubuğuna yapıştırdıktan sonra siz de istediğiniz gibi indirebilirsiniz.

aTube Catcher

Youtube için özel bir yazılım olan aTube Catcher, Youtube Video İndirme Programları arasında bir seçenektir. Büyük sitelerin pek çoğunda video indirmek zor olmaktadır. Bundan dolayı bu uygulamayı kurarken ilk teklife Cancel, ikinci teklife ise Decline şeklinde cevap vermeniz gerekir.

Any Video Conventer Free

Youtube video indirme programları arasında Any Video Conventer Free programı yer almaktadır. Hem iOS hem de Android üzerinden tercih edeceğiniz bu uygulamada URL’yi kopyalayıp yapıştırarak video indirme işlemini yapabilirsiniz.

4K Video Downloader

En iyi Youtube video indirme programları arasında adından en çok söz ettiren 4K Video Downloader kullanıcıların beklentisini karşılar niteliktedir. Kullanımı oldukça kolay olan bu program üzerinden video indirmek için URL’yi kopyalayıp yapıştırmanız gerekiyor. Bir kaç dakika içerisinde video indirme işlemini gerçekleştirerek siz de UHD çözünürlükte video indirebilirsiniz.

SuperParse

Diğer programlara göre biraz daha geniş indirme kaynağına sahip olan SuperParse programı üzerinden 720 MP Çözünürlükte video indirebilirsiniz. Kolay kullanıma sahip olan bu programın en güzel tarafı da kolay bir şekilde video indirebilirsiniz.

KEEPVid

Çevrimiçi olarak video indirmenize imkan tanıyan KEEPVid, iphone ve Android cihazlar üzerinden kullanılan bir uygulamadır. Youtube başta olmak üzere hemen hemen her platformda bulunan videoları indirmenize imkan tanımaktadır. Hem HD hem de Ultra HD çözünürlük kalitesini sunan bu uygulama diğerlerine göre çok tercih edilmektedir. MP3, MP4 ve WEBM formatında videoları kaydedebildiğiniz gibi aynı zamanda indirebilirsiniz.

İnsanlar tarafından beğenilen bu programları ücretsiz bir şekilde indirerek siz de istediğiniz videoyu defalarca internetinizi harcamadan izleyebilirsiniz. Normal şartlarda Youtube üzerinden veya başka bir platform üzerinden video izlemek istediğinizde kendi internetinizden kullanılmaktadır. Fakat istediğiniz videoyu indirdiğiniz zaman böyle bir sorunla karşılaşmadığınızı görebileceksiniz. Siz de eğer bir videoyu defalarca izlemeyi sevenler arasında yer alıyorsanız o zaman yukarıda yer alan programlar arasından seçiminizi yaparak kolay bir şekilde indirebilir ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Ücretsiz Video İndirme Programı olan programların bazıları Premium üyelik sunsa da size sunduğumuz bu programlar ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Gerek Youtube, gerek ise diğer video izleme programları üzerinde yer alan videoları indirmek için yukarıda yer alan programları indirebilirsiniz.

Reactions

0
0
0
0
0
0
Already reacted for this post.

Bir cevap yazın