Ücretsiz Film İzleyeceğiniz Uygulamalar

Please giriş yap or kayıtgönderini beğendi.
Ücretsiz Film İzleyeceğiniz Uygulamalar

Bu yazımızda sizler için internet üzerinden ücretsiz film izlemenize imkan tanıyan Ücretsiz Film İzleyeceğiniz Uygulamalar konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Sayısı giderek artış gösteren çevrimiçi yayın platformları sayesinde televizyon izleme alışkanlıklarımız da değişiklik gösterdi. Televizyon kanallarından giderek uzaklaştık. Elbette televizyonun yerini Netflix gibi akış servisleri dolduracak. Türkiye genelinde ücretsiz olarak film izleyeceğiniz uygulamaların sayısı çok az olsa da oldukça kaliteli içerikleri ücretsiz olarak sunan platformları bulmak mümkündür. İşte, en iyi film izleme uygulamaları:

puhuTV

Türkiye’nin ilk dijital yayın platformu olarak bilinen puhuTV, kullanıcılara ücretsiz olarak film izleme imkanını sunar. Uygulama üzerinden yalnızca üyelik oluşturarak tüm içeriklere ulaşabilirsiniz.

FoxPlay

Herkes tarafından bilinen televizyon kanalı Fox, kısa süre önce yayınladığı FoxPlay uygulaması üzerinden ücretsiz olarak dizi-film izleyebilirsiniz. Öncelikle televizyon kanalına özel olarak hazırlanan dizilerin yayınlandığı bu platform üzerinden film de izleyebilirsiniz.

Youtube

Youtube sizlere milyonlarca dizi ve film izleme imkanını ücretsiz olarak sunmaktadır. Elbette Youtube üzerinden reklamlarla dizi film izlemek istemiyorsanız premium üyelik alma imkanınız da bulunmaktadır.

Gain

Henüz çok yeni olan Gain, kendine özel bir yayın tarzına sahip olarak karşımıza çıkıyor. Hem uygulama özellikleri hem de içeriklerinin farklılığıyla dikkatleri çeken Gain, Google Play üzerinden de indirilebilir.

TED

Hem konferansları dinleme imkanını sizlere sunan hem de farklı dizi ve film izleyebileceğiniz bir platformdur.

Tubi TV

Yurtdışına bağlı olarak çalışma gösteren Tubi TV korku, romantizm ve komedi gibi tarzlara göre ayrılmış olan bir film kataloğudur. Uygulama üzerinden diğer kullanıcıların beğendiği filmlere gös atabilir ve yüksek kalitede sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. iOS, Android, Xbox One ve PlayStation 4 gibi platformlar üzerinden ücretsiz olarak Tubi TV uygulamasını indirebilirsiniz.

Popcornflix

Geniş film yelpazesiyle karşımıza çıkan Popcornflix, yüzlerce filmi ücretsiz izleme imkanını sunuyor. Yurtdışına bağlı olarak çalışma gösteren Popcornflix, filmleri oldukça iyi kalitede ve sorunsuz çalışma göstermektedir. Birçok dizi ve filmi de bünyesinde barındıran bu uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Yidio

Aradığınız filmleri kısa süre içinde bulacağınız en doğru adreslerden biri de Yidio’dur. Ücretsiz olarak izleyeceğiniz filmlerin çoğu uygulamanın kendisinde yer almasa da sizi online film izleyeceğiniz pek çok platforma yönlendirecektir. Birçok ücretsiz film izleme uygulamasından içerik toplaması nedeniyle büyük boyutlara ulaştı. Uygulamanın tek sorunu ise üzerinde çok film barındırmaması ve listelenen filmlerin de ücretli olmasıdır. Yidio filmleri çok verimli bir şekilde yönetmenize imkan tanımaktadır. iOS ve Android platformları üzerinden uygulamayı kolay bir şekilde indirebilirsiniz.

Sony Crackle

Sony Pictures film endüstrisinin en büyük isimlerinden biri olan Sony Crackle sizlere ücretsiz online film izleme imkanını sunmaktadır. Sunulan ücretsiz filmler reklam destekli olduğu zaman bir kaç tane reklam izlemeniz gerekiyor. Ama karşınıza çıkan bu reklamlar sizi çok fazla rahatsız etmiyor.

SnagFilms

Eğer indie film ve belgesel izlemeyi seven biriyseniz Snagfilms tam size göre bir platformdur. Tamamen ücretsiz olan bu platform çok beğeni toplayan bağımsız filmlerden oluşan ve geniş bir seçkiden oluşmaktadır. Uygulama pek çok film uygulaması gibi ücretsiz film izleme imkanını sizlere sunmaktadır. Fakat karşınıza sık reklam çıkmaması bir avantajdır.

Pluto TV

Ücretsiz film uygulamalarından biri olan Pluto TV, basit bir kullanıcı ara yüzü ile sizlere ücretsiz dizi ve film izleme imkanını sunmaktadır. Pek çok film için alt yazı desteği verilmektedir. Android ve iOS platformu üzerinden indireceğiniz bu uygulama pek çok dizi ve filmi izleme imkanını sunmaktadır.

Reactions

0
0
0
0
0
0
Already reacted for this post.

Bir yanıt yazın