UPlay Store Nedir? UPlay Store Abonelik Ücreti Ne Kadar?

Please giriş yap or kayıtgönderini beğendi.
UPlay Store Nedir? UPlay Store Abonelik Ücreti Ne Kadar?

Oyun severler tarafından yakın bir şekilde takip edilen Uplay Store oyun dünyasına yeni adım attığından dolayı merak edilmektedir. Biz bugün sizlere UPlay Store Nedir? UPlay Store Abonelik Ücreti Ne Kadar? sorularının cevabını vermek istiyoruz.

Pandeminin etkilerinin hala devam etmesi nedeniyle insanların hala evde kalma süreleri devam etmektedir. İnsanlar evde kalmaya devam ettikleri için internet üzerinden zaman harcamaya devam ediyorlar. Özellikle boş zamanların fazlalaşması oynanan oyun sayısında artışa neden olmaktadır. Öyle bir çağdayız ki yeni çıkan oyun sistemleri ve buna bağlı olarak gelişen uygulamaları hızlı bir şekilde takip edilmektedir. Bunlardan en dikkat çekeni de Uplay Store uygulaması olmaktadır. Oyuncular tarafından merak edilen UPlay Store Nedir? Uplay Store Abonelik Ücreti Ne Kadar? sorularının cevabı yazımızın geri kalanında yer alıyor.

UPlay Nedir? UPlay Store Ne İşe Yarar?

UPlay Nedir? sorusunun cevabı merak edilmektedir. UPlay Store olarak adlandırılan bu platform aslında Ubisoft Store tarafından oluşturulan ve Ubisoft Uplay olarak adlandırılan bir oyun servisidir. Aslında bu oyun servisi bünyesinde yüzlerce yeni oyun barındırdığı için ön plana çıkmıştır. Ubisoft tarafından geliştirilen bu oyun servisi ile yeni oyunlara ve bu oyun detaylarına kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz.

UPlay Store Abonelik Ücreti

Ubisoft tarafından oluşturulan bu oyun sistemi için bir ücret belirlenmiştir. Bu ücret aylık olarak 14.99 dolar ve 14.99 eurodur. Bu ücreti ödedikten sonra Ubisoft tarafından belirlenen yüzlerce oyuna ulaşabileceksiniz. Platform üzerinde yer alan oyunlara ekstra bir ücret ödemeden sahip olabileceksiniz. Oyun henüz Türkiye’ye gelmediğinden ötürü Türkiye giyatı belli değildir.

UPlay Store Nasıl Kullanılır?

Salgın süreci devam ettiğinden ötürü oyun süreci hızlı bir şekilde gelişmiştir. Sürekli gelişen ve güncellenen uygulamaları takip eden takipçiler yeni çıkan şeyler hakkında da araştırma yapmıştır. Özellikle son zamanlarda adından sıklıkla bahsettiren UPlay Store geliştirilmiş bir oyun sistemi ve uygulamasıdır. Oyun için faaliyetlerle siz de ek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. Bazı oyunları oynayarak hem boş vaktinizi geçirebilir hem de oyun oynayarak gelir elde edebilirsiniz.

UPlay ve Ubisoft Club Birleşir Mi?

Ubisoft uzun süredir gündemde olan UPlay ve Ubisoft Club servislerini kısa sürede gelecek bir dizi platform desteğine sahip bir hizmetle birleştirmeyi planlamaktadır. Bu platforma ait isimde Ubisoft Connect olarak belirlenmiştir. Tüm platformlar içerisinde Ubisoft oyunları için hizmet ekosistemi olarak tanımlanan Uplay ile Ubisoft Club’ın birleşeceği düşünülmektedir. Eğer bu birleşme gerçekleşirse Ubisofta ait bazı oyunların ücretsiz olarak sunulacağı konuşuluyor. Steam platformuyla aynı mantıkta çalışan Ubisoft aslında sizin oynadığınız oyunları da kaydeden bir sistemle oluşturulmuştur. İster PC, ister PS4, ister PS5, isterseniz de Xbox platformları üzerinden istediğiniz oyunu oynayabilirsiniz. Aynı zamanda oynadığınız oyunları da kaydetme imkanınız bulunuyor. Siz de ubisofta giriş yapıp hesap açarak istediğiniz oyunu istediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

Reactions

0
0
0
0
0
0
Already reacted for this post.

Bir cevap yazın